Author: a***a
Date:
Review: Same in picture fast delivery packed well
Màu sắc: trái cam
Price: 2.318.300₫
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Blue |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 4G |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | None |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T310 |
| SKU | sw260227141063807368946 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 1336053 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***a
Date:
Review: Same in picture fast delivery packed well
Màu sắc: trái cam
Author: m***y
Date:
Review: It's like iPhone 17..nice phone. Very affordable price
Màu sắc: trái cam
Author: l***7
Date:
Review: Never again in it's too cheap more like itel function I don't like it
Màu sắc: màu đen
Author: z***3
Date:
Review: يسسستحق الشراء👌🏻
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm